Duben 2010

Zajímavé časy

13. dubna 2010 v 17:17
Na dnešním dni si pochutnávám s velikou chutí. Dvě ranní hodiny a pak už jen déšť, sakura v rozkvětu a sochy spěchajícíh lidí s aktovkami, mezi kterými se proplétali páni co mají pomáhat a chránit, byla by to krásná fotografie.

Dnešní den je ve znamení Raye Charlese a kafete a čaje míchaného mojí čarodějkou co od nás tento týden odchází. Zvlášť když člověk je citlivý k náladám nesmí se nechat ztrhat od hyen. To taky proto, že je jednodušší udržet si dobré naladění a vyladění, jsem radši sama. Je to samota, kterou jsem si vybrala a ze které občas vystoupím, podělím se o rozteklé tiramisu a namasíruju ruce a poškrábu vám záda.

Od Kašpíka jsem dostala oranžovou růži a čokoládu, mezi dvěma doušky čaje. Kašpík vždy obdarovává. A vždycky toho, kdo si potřebuje udělat Dobrý den.

Bude ze mne teta a svědek, nějak mě to dohání reálné životy ostatních. A já se těším, až budu houpat a drncat a šišlat a přebalovat. A až budu tyranizována, až mi budou škubány vlasy, až budu dělat letadýlko, dítě neunaveno a já utočená k smrti. V domácnosti, kde mají batikované závěsy, šváby místo křečka, pavouky místo morčete. Aj, to bude bájo:)

...Pojďte dál, ale mám tu kamarádku. Ohó sympatická kamarádka, kamarádko mohu Vás dohodit mému spolupracovníkovi?

Zajímavé časy na vás!:)

Extra silná, extra jemná

4. dubna 2010 v 2:52
Jemná jsem,
pro všechny vůně světa,
které tahám až z paty,
všechny květinové, z jara, podzimu a léta,
a ta nejčistčí, silná a křehká co voní z máty.

Jemná nálada co tak najednou vznikla ted, která je zároven plodem minulých dnů, dnešní exkurze po Jaru a několika silných a extrasilných rozhovorů, mezilidských vztahů a pročištěných pocitů.
Miluju svůj život:)